Wybór odpowiedniego kremu to nie lada wyzwanie. Przed dokonaniem zakupu należy najpierw wziąć pod uwagę potrzeby swojej skóry, a także to jaka jest jej kategoria. Najważniejszymi parametrami będzie wiek, typ cery oraz jej aktualne potrzeby.

Typy cery

Podstawowe rozróżnienie zakłada tylko trzy kategorie: normalna, sucha, tłusta. Jednak to nie wystarczy, by wybrać odpowiedni krem. Następne jest dużo bardziej szczegółowe i bierze pod uwagę siedem typów: normalna, sucha, mieszana, tłusta, trądzikowa, wrażliwa, naczynkowa. Gdy mamy już określony typ cery możemy sprawdzić jakie substancje będą dla niej najlepsze.

Substancje w kremach

Bardzo ważne jest to, by zwracać uwagę na substancje znajdujące się na etykiecie produktu. Niech pokrywają się z reklamowanym zastosowaniem produktu. Powinny one dbać o odpowiednie nawilżenie (kolagen, kwas hialuronowy, mocznik, gliceryna), a także poprzez zatrzymywanie wody w organizmie. Dobrze gdyby było w nich jak najwięcej tych pochodzenia naturalnego (oleje, wyciągi, ekstrakty). Bardzo ważne jest również stężenie substancji w danym produkcie. Pamiętajmy, że jeżeli nie są wypisane procenty przy składniku to o jego ilości świadczy kolejność umieszczenia na etykiecie opakowania. Wybierajmy te, które mają jak najwięcej składnika odpowiadającego naszym potrzebom.

Kosmetyki nantes – skład kremu liftingującego

Dla przykładu odpowiedni skład produktu stosowanego do liftingu skóry. Działający zmiękczająco i wygładzająco olej makadamia, antyoksydacyjny olej arganowy, regenerujące i odżywiające skórę  masło shea, redukujący podrażnienia i nawilżający olej jojoba, zwiększający napięcie i wygładzający drobne zmarszczki kwas hialuronowy, redukująca zaczerwienienia nanoplatyna, łagodząca podrażnienia arginina, liftingująco działająca peptyd argireline, do tego jeszcze pentanol, witaminy oraz wycia z wątkrotki azjatyckiej. Jak widać na tym przykładzie można stworzyć krem, który nie posiada żadnych wypełniaczy. Będzie miał w swoim składzie tylko potrzebne i sprawdzone składniki. To bardzo ważne, że kosmetyki nantes produkowane są w trosce o przyszłego użytkownika. Posiadają pełne opisy składów, a także przewidywanego działania.

Właśnie dlatego warto stawiać na sprawdzone marki. One nie boją się podawania pełnych list zastosowanych produktów, a na stronach takich ja ta https://beautyk.pl/pl/p/NANTES-Gold-Platinum-Liftingujacy-krem-na-dzien/275 można sprawdzić również opisy działania danych produktów. Dobrze będzie także przed zakupem sprawdzić opinie innych użytkowników, którzy posiadają podobne do naszych parametry skóry.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here