Maseczki firmy SafeMask – co warto o nich wiedzieć?

0
94

W odniesieniu do wciąż panującej pandemii wirusa COVID-19, która pochłania coraz więcej ofiar na całym świecie, warto w sposób przemyślany wybierać środki ochrony osobistej. Szczególne znaczenie ma decyzja odnośnie maseczek ochronnych. Szeroki wybór certyfikowanych produktów oferuje sklep internetowy SafeMask – co warto wiedzieć o ich produktach?

Pewność i bezpieczeństwo

Maski wielorazowe w sklepie SafeMask to produkty, na których można polegać – wszystkie wytwarzane są na terenie Polski w dedykowanych szwalniach, z dbałością o każdy szczegół na poszczególnych etapach produkcji.

Materiały, które zostały użyte do wyprodukowania każdej z maseczek są sprawdzone i bezpieczne. Posiadają certyfikat bezpieczeństwa, dzięki czemu możemy mieć pewność, że żadna z nich nie podrażni skóry twarzy. Do ich produkcji zastosowano tkaniny o wysokiej jakości i gęstym materiale, odporne na wysokie temperatury, więc bez obaw można je prać w pralce nawet w 60 stopniach.

Materiał zachowa swoje właściwości również w przypadku dezynfekcji środkami chemicznymi. Maseczki można też prasować.

Jedna maseczka – wiele korzyści

W ofercie sklepu, oprócz tradycyjnych masek wielorazowych, znajdziemy również takie, które obok ochrony przed zakażeniem koronawirusem, zapewnią nam izolację od śmiertelnie niebezpiecznego smogu. Wszystko za sprawą specjalnych kieszonek na filtr PM 2.5, który blokuje dostęp do naszych płuc szkodliwym cząstkom obecnym w powietrzu.

Filtry węglowe przydadzą się również w porze letniej, szczególnie alergikom, ponieważ izolują od pyłków roślin, sierści zwierząt czy pleśni. Filtry są wymienne, a w ofercie SafeMask znajdziemy dodatkowe sztuki, dołączane do każdego zamówienia.

Znajdzie się też coś dla szczególnie wymagających. Wybrane modele maseczek wyprodukowane zostały z użyciem srebra jonowego Ag124, które niszczy wirusy, bakterie i grzyby, a także pierwotniaki i roztocza, zapewniając jeszcze większą ochronę naszego zdrowia. Dobroczynne właściwości jonów srebra utrzymują się do kilku prań. By skorzystać z nich na nowo, wystarczy jedynie spryskać materiał specjalnym preparatem.

Podaruj sobie odrobinę komfortu

Maseczki firmy SafeMask zostały zaprojektowane w sposób przemyślany, tak, by ich użytkowanie nie wiązało się z żadnym dyskomfortem. Specjalnie wyprofilowany krój idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy, nie powodując uczucia ucisku.

Niektóre modele dostępne w sklepie posiadają regulowaną długość gumek, dzięki czemu można je łatwo dopasować, przez co będą odpowiednie także dla dzieci. Dostępne są również maseczki wyposażone w specjalny zawór, który w znacznym stopniu ułatwia oddychanie i poprawia komfort życia osobom noszącym na co dzień okulary, zmniejszając efekt parowania szkieł.

Należy również wspomnieć o walorach estetycznych produktów SafeMask. Za sprawą ich unikatowego designu maski z łatwością dopasujemy do codziennego stroju, a uniwersalny wzór sprawia, że nadają się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. By zadowolić różne gusta, maseczki dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here