Najpopularniejsze i najlepsze nasiona konopii – TOP 5

0
192

Feminizowane nasiona konopii biją rekordy popularności. Tylko jakie są najlepsze? Przygotowaliśmy listę najpopularniejszych, które bez problemu znajdziesz w polskich, legalnych sklepach z nasionami konopii. Z których korzystasz?

  1. Auto Amnesia Haze

To feminizowane nasiona konopii, które kwitną automatycznie, ale jej rośliny są dużo większe od standardowych automatów. Wszystko dzięki przewadze genów pochodzących z Sativy. Wiele sklepów z nasionami marihuany podkreśla też, że Auto Amnesia Haze jest bardziej produktywna.

Zbiory z jednej sztuki są duże. Wynoszą nawet do 150 gram. Na start Amnesia Haze potrzebuje ok. 70-80 dni. Ma intensywny zapach Haze z kadzidlanymi wariacjami, smakuje typowo haze’owo z pieprzną nutą i słodkimi cytrynami.

  1. Super Skunk

Super Skunk to hybryda Skunk z odmianami afgańskimi (original afghani). Nazywa się ją ulepszoną wersją tradycyjnego Skunka. Ma intensywny korzenny zapach z typowymi nutami Skunka, niektórzy sądzą, że zapach jest podobny do sera lub grzybów. Smakuje słodko i owocowo, ale też bardzo wyraziście.

Odmiana Super Skunk znana jest przede wszystkim z właściwości relaksujących. Jej topy są jasnozielone, otoczone trichomami. Czas kwitnienia to ok. 5-7 tygodni. Producent Holenderski Skun (i właściciel legalnego sklepu z nasionami konopi) poleca nasiona Super Skunk również początkującym growerom.

  1. AK47 Automatic

Pisząc o najpopularniejszych feminizowanych nasionach konopi, nie sposób pominąć AK47 Automatic. To jedna z tych odmian, która daje szybkie i duże efekty. Plony są spore i trzeba na nie poczekać ok. 9-10 tygodni. Nasiona są krzyżówką Think Different x AK47 x Ruderalis. W smaku zachowały typową nutę AK47, a dzięki genom Ruderalis są bardzo silne (wytrzymują w prawie każdym miejscu i w każdych warunkach).

AK47 Automatic mają grube, gęste, żywiczne topy. Są one na tyle duże i liczne, że roślina wymaga podpory. Inaczej połamie się pod ciężarem topów. Nasiona konopii AK47 Automatic są proste w uprawie.

  1. Hash Monster

Fani Indici wprost przepadają za Hash Monster. To nasiona konopii 100% Indica. Roślina jest niewielka (rośnie do 80 cm) i bardzo szybka (poniżej 55 dni kwitnienia). Daje duże, żywiczne plony. Topy lepią się, w działaniu są podobne do haszyszu. Pachną mało intensywnie, odrobinę pikantnie, lekko owocowo. W smaku są haszowo-ziołowe, ale też lekko słodkawe z nutami drewna i gleby.

  1. White Widow

Mówi się, że to już legendarna hybryda. Nasiona konopi White Widow są połączeniem odmian Indica i Sativa w stosunku 50:50. Czas kwitnienia wynosi 7-9 tygodni, a jej topy są duże, w pełni pokryte skrystalizowaną żywicą. Smakuje zarówno słodko, jak i ziemiście. Wyczuwalne są akcenty drewna.

Historia odmiany White Widow sięga lat 90. Od tamtych czasów jest to jedna z konopi najbardziej znanych na świecie. Szczep haszyszu ma nawet 25% THC. Zapraszamy do sklepu nasionami marihuany https://holenderskiskun.pl/ gdzie znajdują wszystkie z wyżej wymienionych odmian!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here