Stajemy się coraz bardziej świadomymi klientkami. Przebojem na nasz rynek wdzierają się kosmetyki naturalne. Lubimy wiedzieć, co nakładamy sobie na skórę, włosy czy paznokcie. Czytamy składy, sprawdzamy, co znaczą skomplikowane nazwy zawartych w kosmetykach składników. Niewątpliwie ma to duży wpływ na naszą urodę i na nasze portfele. Często bowiem kremy, czy kosmetyki do makijażu z tej najwyższej półki, nic wartościowego do zaoferowania nie mają, a my jako klientki, traciłyśmy tylko pieniądze czekając na efekty, które nigdy miały nie nadejść.

Pytanie jak prawidłowo dobrać kosmetyki do skóry zadaje sobie niejedna z nas. Niby wszystko jest czytelne i proste, ale w gąszczu ofert łatwo się zagubić. I wychodzi na to, że dobór kosmetyków sprawą prostą wcale nie jest. Dobrze, gdy mamy świadomość tego, jaki rodzaj cery posiadamy i w jaki sposób powinien on być pielęgnowany. Większość z nas jednak często błądzi po omacku, szukając tego najlepszego dla siebie metodą na chybił trafił. Nie jest to dobre rozwiązanie, jak można się domyślić. Odpowiednie kosmetyki są niezwykle istotne, jeśli zależy nam na pielęgnacji, zdrowiu i efektach.

Jako świadome konsumentki, powinnyśmy zacząć od zorientowania się, jaki rodzaj cery posiadamy i przeczytać, co dla tego danego rodzaju jest najlepsze. Dajmy na to, nie będziemy używać do cery przetłuszczającej się mocno tłustych kremów, które dodatkowo zapchają nam pory. Czytajmy również opinie innych użytkowniczek, wszak ktoś zazwyczaj już dany kosmetyk przed nami testował. Jeśli klientki piszą o drażniącym zapachu, a my na takie jesteśmy nad wyraz wrażliwe, odpuśćmy sobie.

Kolejną kwestią jest wybór kosmetyków naturalnych, ale tu również bądźmy czujne. Przed każdym zastosowaniem nowego specyfiku warto wykonać próby uczuleniowe, które sprawdzą, czy dany krem nam nie zaszkodzi. Po takiej próbie będziemy mieć pewność, że jesteśmy bezpieczne. Czytajmy składy. Odrzucajmy od razu te, które posiadają substancje rakotwórcze. Bądźmy czujne i świadome podczas wyboru, a z pewnością będziemy zadowolone.

Więcej: http://natvis.pl/

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here