Liposukcja brzucha cena – czy efekt zabiegu jest tego wart?

Owszem – odsysanie tłuszczu jest kosztowne. Jednak coraz więcej osób decyduje się na ten zabieg. W końcu każdy marzy o idealnie gładkiej i smukłej sylwetce! Co jest zatem w ofercie klinik i salonów medycyny estetycznej?

Liposukcja cena

Temat liposukcji tym razem rozpocznie się od końca. Dlaczego? Dlatego, że cena ma znaczenie. Ma ogromne znaczenie, gdyż w tym przypadku chcieć, nie zawsze oznacza móc.

Liposukcja, jako zabieg odsysania tłuszczu, jest zabiegiem stosunkowo drogim. Owszem, cena uzależniona jest od partii ciała, ilości tkanki tłuszczowej czy stosowanej metody, jednak nigdy nie będzie niższa niż kilka tysięcy złotych. Zdawałoby się jednak, że ultradźwiękowa liposukcja cena jest atrakcyjna – gdyż zaczyna się od zaledwie 70,00 złotych – jednak aby efekty były widoczne, należy na jednej i tej samej partii ciała wykonać około dziesięciu zabiegów! A to już koszt co najmniej 700,00 złotych. Dlaczego co najmniej? Dlatego, że nigdy nie robi się jednej partii ciała. Zwykle kobiety pragną wyszczuplić brzuch, uda, pośladki czy ramiona. A to wszystko sprawia, że odsysanie tłuszczu cena może sięgać nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Mimo wszystko, liposukcja ma sens. Ma sens i jest warta swojej ceny. Pozwala poprawić wygląd, polepszyć samopoczucie, wyleczyć z kompleksów. Daje wyraźne i naprawdę szybkie efekty więc każda wydana złotówka, będzie widziana gołym okiem niemal od razu. Owszem, na kilka dni bezpośrednio po zabiegu, widać opuchliznę, zasinienie czy obrzęk. Pojawia się również ból. Jednak po kilku dniach ustępuje, a ciało staje się coraz smuklejsze.

Liposukcja brzucha cena, odsysanie tłuszczu cena

Liposukcja najczęściej wybierana jest na brzuch. To w tej partii ciała odkłada się najwięcej tłuszczu, który przyprawia o dreszcze nie jedną kobietę i nie jednego mężczyznę (tak, panowie również poddają się takim zabiegom, jak odsysanie tłuszczu). Cena takiego zabiegu zależy od metody liposukcji. Na przykład na klasyczną metodę SAL, należy przeznaczyć od dwóch do siedmiu tysięcy złotych. Na odsysanie tłuszczu laserem, należy uzbierać blisko dziesięć tysięcy złotych. Chcąc wykorzystać metodę ultradźwiękową, można nieco zaoszczędzić, gdyż cena jednego zabiegu to średnio siedemdziesiąt złotych. Jednak efekt nie jest widoczny od razu. By tłuszczyk faktycznie zaczął znikać, potrzebnych jest co najmniej dziesięć takich zabiegów w odstępie trzech – czterech tygodni.

[Głosów:3    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here