Materiały opatrunkowe – wysoka jakość i bezpieczeństwo higieniczne

0
998

Produkty zaopatrzenia medycznego stanowią szczególny asortyment; w ich przypadku najważniejsza jest jakość i optymalny poziom bezpieczeństwa higienicznego. Żaden, nawet najdrobniejszy zabieg, nie może być prawidłowo wykonany, bez profesjonalnych produktów medycznych i higienicznych, takich jak materiały opatrunkowe, są one niezbędne m.in. w gabinetach lekarskich, zabiegowych, czy w salonach kosmetycznych – wszędzie tam, gdzie przeprowadza się różne zabiegi, bezpośrednio lub pośrednio związane z medycyną.

Profesjonalne zaopatrzenie medyczne

Prowadzenie gabinetu lekarskiego, stomatologicznego, ale również salonu kosmetycznego czy ośrodka SPA, wiąże się z koniecznością zapewnienia stałego dostępu do produktów medycznych i higienicznych najwyższej jakości. Dzięki kompleksowej ofercie zaopatrzenia medycznego można nabyć wszelkie konieczne produkty, materiały oraz narzędzia niezbędne do pracy takich ośrodków – w jednym miejscu. Taką, różnorodną ofertę, adresowaną do placówek medycznych i kosmetycznych znajdziemy w internetowym sklepie Emedical24.pl.

Sklep proponuje m.in. produkty z kategorii dezynfekcja, profesjonalne narzędzia higieniczne, produkty kosmetyczne i SPA, materiały opatrunkowe, czy też produkty do depilacji. Wszystkie z gwarancją najwyższej jakości. Dzięki nim można szybko i efektywnie wyposażyć każdą placówkę, czy też sukcesywnie ją doposażać. Większość produktów zaopatrzenia medycznego jest dość szybko zużywana, dlatego istotna dla sprawnego funkcjonowania takiej placówki jest możliwość korzystania z kompleksowej oferty, sprawdzonego i pewnego dostawcy.

Produkty opatrunkowe 

W ofercie Emedical24.pl istotną pozycję zajmują profesjonalne materiały opatrunkowe. W tej kategorii produktowej proponowane są m.in.: gazy opatrunkowe, opatrunki, plastry, kompresy jałowe i niejałowe, wata, lignina i podkłady chłonne, bandaże samoprzylepne, opatrunki gipsowe oraz zestawy do dializy. Jednym z najczęściej zamawianych materiałów jest gaza opatrunkowa. Gazy dostępne są w wielu rozmiarach, jako materiały jałowe i niejałowe, o różnym stopniu chłonności. Wszystkie produkowane są z naturalnych materiałów, jest to stuprocentowa bawełna najwyższej jakości, wybielana w sposób ekologiczny, bez użycia chloru. Gazy opatrunkowe proponowane przez Emedical24.pl to produkty wyróżniające się jakością, są to gazy wykonane z przędzy o silnym splocie.

Zarówno jakość samej bawełny (bez domieszek innych włókien), jak i technologia produkcyjna, zapewniają najwyższą jakość materiału, z którego nie wysnuwają się pojedyncze nitki, a w trakcie użytkowania nie dochodzi do pylenia. Gazy opatrunkowe wykazują dużą chłonność, są skuteczne w usuwaniu zanieczyszczeń z powierzchni skóry i zabezpieczają ranę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Gazy można docinać na dowolny rozmiar i dowolnie formować. Wszystkie, zarówno jałowe, jak i niejałowe, oferowane są w wersji 13-nitkowej oraz 17-nitkowej, w różnych rozmiarach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here