Perfumy Tommy Hilfiger Woman Peach Blossom to zapach przypominający kwitnący ogród. Dzięki temu magicznemu zapachowi wiosna może nas otaczać przez cały rok! Peach Blossom marki Tommy Hilfiger to owocowo-orientalna kompozycja dla nowoczesnych i energicznych pań. Zapach w fascynujący sposób oddaje nastrój pierwszych dni wiosny. W górnej nucie tej kobiecej, żywej wody perfumowanej, wyczujemy błyszczące nuty cytrusowe z włoską bergamotką, które następnie łączą się z czarnymi jeżynami.

Hilfiger Woman Peach Blossom – zapach wiosny przez cały rok

Wyobraź sobie wiosenny dzień. Ciepłe promienie słońca i pierwsze delikatne kwiaty owocowe powodują radość. Następnie w swojej wyobraźni możemy wybrać się na spacer po ogrodzie, który kwitnie w łagodnym klimacie i emanuje wieloaspektowym, pachnącym koktajlem pełnym uroczych, świeżych aromatów. Soczysty brzoskwiniowy akord łączy odświeżający początek nuty, w której znajdziemy kwiat brzoskwini Hilfiger z kwiatową nutą serca, która emanuje magiczną uwodzicielską mocą. Nuta serca rozwija się w bukiet miękkich fioletowych irysów i kwitnącej mimozy. Akord waniliowy owija się wokół kompozycji niczym przewiewna woalka. W porównaniu do wcześniejszych wersji, twórcy Tommy Hilfiger Woman Peach Blossom nie tylko poprawili jakość wszystkich nut, ale tak naprawdę zaproponowali nowy, przyjemniejszy zapach.

Hilfiger Woman Peach Blossom – czym się wyróżniają?

Hilfiger Woman Peach Blossom wyróżnia się również opakowaniem, które jest bardzo atrakcyjne. Opakowanie zewnętrzne jest różowym kartonowym pudełkiem, wewnątrz którego znajdziemy przezroczystą szklaną butelkę z okrągłym metalowym wieczkiem. Metalowe wieczko ma kolorową kokardkę. Łuk ma typowy wzór w paski Tommy’ego Hilfigera. Opakowanie zdecydowanie wygląda uroczo, a same perfumy mają jasny brzoskwiniowy kolor.

Wybór perfum – nuty zapachowe

Tommy Hilfiger Peach Blossom to bardzo dobre perfumy. Nie każdy jednak od razu stanie się ich fanem, dlatego warto wiedzieć, jak wybierać również inne zapachy. Bardzo ważna jest przy tym znajomość tzw. nut zapachowych, czyli poszczególnych zapachów. Każda kompozycja składa się z trzech podstawowych elementów – trzech nut zapachowych. Każda z nich rozwija się w zależności od tego, ile minęło od momentu nałożenia perfum na ciało. Pierwszą nutą, która jest wyczuwalna zaraz po pryśnięciu perfumami, nazywa się nutą głowy. Wąchając perfumy, najpierw wyczuwamy nutę górną, nazywaną także nutą głowy, potem środkową, tzw. nutę serca, a na samym końcu dolną, zwaną nutą bazy (głębi lub podstawy). Przyjrzyjmy im się trochę bliżej. Ma ona bardzo duże znaczenie – jest pierwszym odczuciem i to głównie na podstawie jej zapachu podejmuje się decyzję odnośnie do zakupu. Trzeba jednak pamiętać, że szybko się ona ulatnia. Następnie rozwija się nuta serca, którą wyczuwamy nieco później. Jest ona połączeniem dwóch pozostałych nut i stanowi przy tym ich uzupełnienie. Na końcu można wyczuć nutę bazy, nazywaną również nutą głębi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here