Obecnie coraz więcej kobiet – a często także i mężczyzn – pragnie na trwałe pozbyć się owłosienia z wybranych partii ciała. To sprawia, że usługa ta staje się coraz bardziej pożądana w gabinetach kosmetycznych. Jeżeli prowadzisz salon, z pewnością zależy Ci, by był był on konkurencyjny i jak najnowocześniej urządzony. Wynajem lasera LightSheer Desire jest szansą na świadczenie usług najwyższej jakości i stały dopływ klientów. Czym charakteryzuje się to urządzenie i dlaczego warto mieć je w swoim gabinecie?

Czym jest LightSheer Desire?

LightSheer to laser diodowy najnowszej generacji, który pomaga specjalistom medycyny estetycznej w zapewnieniu trwałej redukcji owłosienia w dowolnym miejscu na ciele. Skoncentrowana energia przekształcana jest w ciepło, które wchłonięte zostaje przez melaninę. Niszczy ono komórki macierzyste mieszków włosowych, ale oszczędza otaczającą tkankę. Specjalny system chłodzenia Chill Tip chroni skórę przed poparzeniem. Energia wytwarzana przez laser działa miejscowo, dlatego jest to metoda całkowicie bezbolesna i bezpieczna dla człowieka.

Ponadto, urządzenie zawiera w pełni zintegrowaną technologię wspomagania próżniowego, która delikatnie unosi skórę przed zastosowaniem lasera. W ten sposób obszar skóry jest ostrożnie rozciągany i zwężany, co przybliża mieszki włosowe do jej powierzchni. W rezultacie energia jest dostarczana bardziej efektywnie, zapewniając doskonałe rezultaty przy zachowaniu komfortu i szybkości.

Urządzenie wymaga czyszczenia i konserwacji, dlatego bardziej niż zakup, polecamy wynajem Lighsheer Desire. Warszawa jest miastem, w którym chętnych na zabieg nie brakuje, dlatego koszt wynajmu powinien szybko się zwrócić.

Dlaczego wynajem LightSheer jest tak opłacalny?

Opracowana przez wynalazców techniki Intense Pulsed Light (IPL), dioda światła laserowego LightSheer jest uważana przez lekarzy i kosmetologów za najszybszą i najbardziej skuteczną formę depilacji laserowej dostępną obecnie na rynku. Każdego roku na całym świecie wykonuje się ponad 80 milionów zabiegów z użyciem urządzenia LightSheer. Zadowoleni klienci często wracają, by usunąć owłosienie z kolejnych części ciała.

Jeżeli i Ty pragniesz zapewnić gościom swojego salonu dostęp do tej niezwykłej technologii, zdecyduj się na wynajem Lighsheer. Warszawa to perspektywiczne miasto do rozwoju biznesu beauty, ale liczna konkurencja skłania do poszukiwania innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą wyróżnić się na rynku. Technologia LightSheer Desire jak najbardziej to umożliwia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here