Acuvue to renomowana i ciesząca się zaufaniem firma, która produkuje soczewki kontaktowe. Są one dostępne w różnych wersjach. Osoby preferujące soczewki wielokrotnego użytku mogą sięgnąć po Acuvue oasys. Są one dedykowane dla ludzi z krótkowzrocznością i nadwzrocznością. Co warto wiedzieć o tym produkcie?

Zastosowanie i zalety soczewek Acuvue Oasys

Soczewki Acuvue Oasys zawierają technologię hydraclear plus, dzięki czemu działają jak naturalny film łzowy, zapewniają odpowiedni poziom nawilżenia i łagodząc uczucie zmęczonych oczu. To idealna propozycja dla osób, które często korzystają z urządzeń elektronicznych bądź przebywają w wymagających warunkach otoczenia (np. w klimatyzowanych czy zadymionych pomieszczeniach). Świetnie sprawdzą się także w przypadku osób prowadzących aktywny styl życia i uprawiających sporty. Jak wszystkie soczewki marki Acuvue, również ten produkt blokuje ponad 98 procent promieniowania UVB oraz 85 procent promieniowania UVA. Ponieważ soczewki kontaktowe zostały wykonane z elastycznych i przepuszczających tlen materiałów nie czuć ich w ogóle na oczach. Jest to najbardziej gładka soczewka silikonowo hydrożelowa na rynku, dzięki czemu zapewnia maksymalny komfort. Jest także łatwa do utrzymania w czystości i zakładania.

Kilka słów o soczewkach Acuvue Oasys

Czy wiesz, że soczewki Acuvue Oasys to wg Euromonitor International Limited najlepiej sprzedające się soczewki kontaktowe na świecie? To najlepszy dowód na ich wysoką jakość. Są one przeznaczone do codziennego stosowania. Soczewki można stosować w trybie dziennym (14 dni) lub przedłużonym (7 dni bez ściągania na noc). W sprzedaży dostępne są opakowania zawierające 6, 12 lub 24 sztuk soczewek. Ich krzywizna wynosi 8,4 mm, a średnica 14,0 mm. Aby zadbać o odpowiednią pielęgnację soczewek, warto również sięgnąć po płyn pielęgnacyjny Acuvue RevitaLens, który doskonale pasuje do soczewek dwutygodniowych, a także skutecznie dezynfekuje i zabija szkodliwe wirusy oraz bakterie. Soczewki będą więc wyjątkowo komfortowe i czyste.

Soczewki kontaktowe są coraz częściej wybierane przez osoby z nadwzrocznością oraz krótkowzrocznością. Nic dziwnego, gdyż są komfortowe i pozwalają na prowadzenie aktywnego trybu życia. Choć na rynku istnieje wiele soczewek kontaktowych, warto zwrócić na uwagę na Acuvue Oasis. To produkt, który nie tylko zapewnia komfort, ale także nawilża oczy i chroni je przed promieniowaniem. Soczewki można także stosować przez 7 dni bez ściągania na noc. Warto przekonać się o ich jakości!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here