Branża dietetyczna dzieli się na trzy kategorię osób. Pierwsza preferuje zbilansowaną dietę, gdzie są odpowiednio rozłożone makroskładniki i dzięki niej dostarczamy wystarczającą ilość węglowodanów, tłuszczy i białka. Druga wybiera wysoko podniesione węglowodany, przy minimalnej ilości tłuszczu i trzecie sięga po dużą ilość tłuszczy, przy bardzo niedużej ilości węglowodanów. Która z nich jest najlepsza? Wspólnie szukamy odpowiedzi.

Oczywiście dla statystycznej osoby, zbilansowana dieta będzie odpowiednia, gdyż w ten sposób zachowa ona równowagę między odpowiednią ilością tłuszczu, która wspiera pracę układu hormonalnego, energii i białka niezbędnego do regeneracji. Jak jednak w porównaniu z popularną dietą wysokowęglowodanową wypada dieta ketogeniczna? Catering to ciekawa propozycja w obydwu przypadkach, dlatego klienci często nie mogą się zdecydować.

Keto nie dla wszystkich

Każdy jest inny. Nie każdy organizm będzie dobrze reagować na dietę ketogeniczną. Jak przekonać się, czy ty możesz ją stosować? Przede wszystkim sprawdzić i nie zrażać się od razu, ponieważ przez pierwszy tydzień mogą występować takie objawy jak złe samopoczucie. Spokojnie! To po prostu odstawienie węglowodanów i szok organizmu. Utrzymaj dietę przez miesiąc i sprawdź wyniki.

Zalety diety ketogenicznej

Dieta ketogeniczna, taka jak https://fitnesscatering.com.pl/product-pol-31-Dieta-ketogeniczna.html to świetna opcja dla mięsożerców, ponieważ mogą oni pozwolić sobie wtedy na wiele ulubionych produktów. Dodatkowo szybko możemy dzięki niej zobaczyć efekty, gdyż wykluczenie węglowodanów z diety, równia się pozbycia glikogenu i wody, co będzie skutkować natychmiastowym spadkiem wagi i szczuplejszą sylwetką. Do tego dochodzi sytość, gdyż tłuszcz trawiony jest dużo dłużej.

Dodatkowo dochodzi do tego wygodny keto catering. Dzięki niemu nie musisz przejmować się zakupami, gotowaniem i sprzątaniem. Ty jedynie jesz i to wszystko. Minimum czasu, maksimum korzyści.

Wady diety ketogenicznej

Jeśli są zalety, muszą pojawić się również wady. Jedną z nich jest chociażby monotonia i brak możliwości jedzenia na mieście. Niemal wszystkie kebaby, pizze i burgery posiadają jedynie w menu opcje z węglowodanami. W nieco większych miastach można znaleźć knajpki oferujące posiłki bez węglowodanowych dodatków, lecz też nie będzie ich wyjątkowo dużo. Trzeba przyznać, że to spore ograniczenie.

Profesjonalnie przygotowana dieta pudełkowa keto może być jednak rozwiązaniem, ponieważ sztab specjalistów będzie pilnować, by żaden klient nie jadł ciągle tego samego. Warto zatem zastanowić się nad takim rozwiązaniem problemu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here