Chciałbyś się odchudzić, ale nie wiesz do końca jak się za to zabrać. Sprawa jest na pozór prosta, wydawać się może, że wystarczy po prostu mniej jeść. W gruncie rzeczy wystarczy ograniczyć jedzenie, jednak żeby zabrać się za utratę zbędnych kilogramów, warto najpierw przyswoić pewne informacje, które będą kluczowe na drodze do uzyskania wymarzonego celu. Przede wszystkim oprócz diety warto będzie skorzystać z suplementów. Jakie suplementy na odchudzanie powinieneś stosować? Ranking suplementów na odchudzanie jest bardzo obszerny. Co chwile jesteśmy bombardowani kolejnymi produktami. Najlepsze suplementy na odchudzanie to przede wszystkim spalacze na bazie substancji występujących w naturze.

Zanim zaczniesz wybierać suplementy, musisz przyjrzeć się swojej diecie. Sprawa wygląda tak, że jeżeli będziesz na dodatnim bilansie kalorycznym, to utrata tkanki będzie nie możliwa, a rola suplementów na nic Ci się zda. Suplementy będą Ci pomocne, gdy ułożysz odpowiednią dietę i wdrożysz trening cardio. Przed treningiem cardio, będziesz mógł stosować suplementy wspomagające utratę tkanki tłuszczowej np. spalacze na bazie ekstraktów z zielonej herbaty. Układając dietę, musisz określić swoje dobowe zapotrzebowanie kaloryczny. Istnieją specjalne tabele, z których wybierzesz na podstawie wieku, płci, wzrostu i aktywności fizycznej odpowiednie zapotrzebowanie kaloryczne.

Następnie mając na uwadze, że 1 gram białka i 1 gram cukru to równowartość 4 kilokalorii, zaś 1 gram tłuszczu to 8 kilokalorii ułożysz odpowiednią dietę z zachowaniem makroskładników. Kolejnym etapem niezmiernie ważnym jest udział w diecie wyłącznie produktów nieprzetworzonych. Oczywiście w zależności od poziomu zatłuszczenia, będziesz mógł cyklicznie co pewien okres np. raz na tydzień lub dwa zjeść posiłek oszukany. Wszystko jednak musisz monitorować na wadze. Z pomocą zapewne przyjdą Ci suplementy na spalanie tłuszczu, które w dużym stopniu zwiększą efektywność twojej przemiany w lepszą wizualnie wersję siebie. Pamiętaj, aby wszystkie elementy zarówno te dietetyczne, suplementacyjne, jak i sam trening, wdrażać stopniowo i tym samym działać strategicznie, ponieważ nasz organizm do wszystkiego się adaptuje i po pewnym czasie popada w impas, który warto przerwać np. odpoczynkiem, czy nagrodą żywieniową w postaci lodów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here