Żyjemy w ciągłym biegu. Szybkie tempo życia, zła dieta czy też stres źle odbijają się na naszym zdrowiu. Często jest tak, że odżywiamy się bardzo niezdrowo. Nie mając czasu zjeść śniadania lub po prostu często o nim zapominając, wychodzimy z domu o pustym żołądku ewentualnie po wypitej kawie lub w najgorszym wypadku, po papierosku. Kolejne posiłki w ciągu dnia wyglądają podobnie. Dostarczamy naszemu organizmowi za małą dawkę witamin, które odpowiadają za nasz zdrowy wygląd.

Skóra, włosy i paznokcie są wyznacznikiem, że coś się dzieje nie dobrego w naszym organizmie. W takiej sytuacji na pierwszym planie powinniśmy wykonać badania. Wiele z nas boryka się głównie z problemem łamliwych i kruchych paznokci, rozdwajającej się płytki czy też brzydkich przebarwień. Często chcąc zatuszować ten problem, Panie korzystają z usług kosmetycznych i zakładają sobie sztuczne. Nie jest to niestety najlepsze rozwiązanie, gdyż płytka paznokcia przykryta sztuczną warstwą jakiegoś materiału, nie oddycha, co powoduje, że jest jeszcze bardziej osłabiona. Na szczęście jak zawsze w takich sytuacjach firmy farmaceutyczne wychodzą na przeciw naszym problemom i oferują nam wiele gatunków suplementów, a mianowicie tabletki na paznokcie. Ich skład zawiera dużą ilość witamin, składników odżywczych oraz różne wyciągi np. ze skrzypu polnego, których działanie prawdopodobnie ma mieć magiczną moc. Koncerny farmaceutyczne konkurują ze sobą uważając, że dany ich produkt jest najlepszy pod słońcem.

Suplementy różnych firm różnią się od siebie składem, ilością tabletek w opakowaniu, ceną i reklamą. Dzięki opinii klientów, którzy przetestowali dany suplement, czyli tzw. ranking tabletek na paznokcie, kolejny klient w swoim wyborze, sugerując się klasyfikacją leku w takim rankingu, ma już pewien punkt zaczepienia. Jednak tak do końca nie możemy stwierdzić, które dla nas to najlepsze tabletki na paznokcie, bo przecież każdy z nas jest inny i dopóki nie przetestuje ich na własnej skórze, nie będzie mieć pewności, że te są dla niego numerem jeden. Musimy jednak pamiętać, tak jak wspomniałam już wcześniej, że niekiedy same suplementy nie zdziałają cudów. Jeżeli problem tkwi głębiej, niezbędne będzie wykonanie odpowiednich badań.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here