Postawienie przez lekarza diagnozy, z której wynika, że w naszym ciele rozwija się nowotwór może zabrzmieć dla nas jak najgorszy możliwy wyrok. Oznacza to bowiem, że w kolejnych miesiącach konieczne będzie poddanie się chemioterapii, która nie tylko w znacznym stopniu osłabi nasz organizm i pogorszy samopoczucie, ale także sprawi, że z naszej głowy zniknie znaczna część jeżeli nie wszystkie włosy. Może to spowodować znaczne obniżenie naszej samooceny, a także poskutkować chęcią całkowitego lub częściowego wycofania się z życia towarzyskiego i społecznego. Obawa przed kąśliwymi komentarzami naszych przyjaciół, rodziny oraz współpracowników może także prowadzić do poważnych problemów natury psychicznej, wśród których najpoważniejszymi są zdaniem ekspertów depresja, zaburzenia łaknienia oraz bezsenność.

Najczarniejszy scenariusz wcale nie musi się jednak ziścić, wystarczy bowiem, że po zakończeniu terapii podejmiemy współpracę z prawdziwymi profesjonalistami w swojej branży i podejmiemy decyzję o zaopatrzeniu się w peruki onkologiczne, które zamaskują wszelkie niedoskonałości uczesania, jednocześnie przywracając pewność siebie i doskonałe samopoczucie. To właśnie te produkty pozwolą osobie po przebytym zabiegu chemioterapii zamaskować niedoskonałości fryzury lub całkowity brak włosów, jednocześnie pozwalając na wywołanie zazdrości u przedstawicieli otoczenia pacjenta poprzez zaprezentowanie im pięknie prezentującej się fryzury do złudzenia przypominającej uczesanie naturalne sprzed zabiegu. Właściwie dobrana peruka pozwoli w znacznie bardziej komfortowy sposób przebrnąć przez okres rekonwalescencji oraz doczekać do momentu, kiedy to organizm się zregeneruje, natomiast uszkodzone i osłabione mieszki włosowe rozpoczną na powrót produkcję zalążków nowych włosów.

Ze swojej strony pragniemy przyznać, iż niewiele jest momentów w naszej pracy, które cieszyłyby tak bardzo jak szczery uśmiech pacjenta oddziału onkologicznego, który to po raz pierwszy widzi w lustrze swoje odbicie w wykonanym na zamówienie wyrobie perukarskim. Peruki onkologiczne znacznie ułatwiają codzienne funkcjonowanie, a dodatkowo cechują się niezwykłą wręcz żywotnością, którą można jeszcze przedłużyć przy zastosowaniu polecanych przez naszych specjalistów środków kosmetycznych i pielęgnacyjnych, dzięki którym produkt, który przypadł klientowi do gustu będzie mógł służyć mu przez kolejne miesiące lub nawet lata bez konieczności regeneracji lub wymiany na nowy.

Warto także wiedzieć, że osoby, które poddały się zabiegowi chemioterapii mogą ubiegać się o refundację kosztów poniesionych na zakup peruki do kwoty dwustu pięćdziesięciu złotych, co gwarantuje refundacja oferowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Uznaje ona peruki syntetyczne i naturalne za środki wspomagające leczenie problemów natury dermatologicznej. Peruki onkologiczne możemy więc obecnie nie tylko w stu procentach dostosować do własnych potrzeb i oczekiwań, ale także – nabyć je w znacznie niższej cenie niż początkowo zakładaliśmy!

Szukasz więcej informacji o perukach onkologicznych ,sprawdź tutaj: https://perukikrakow.com.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here