Przedłużone włosy

0
790

Przedłużanie i zagęszczanie włosów stało się ostatnio bardzo popularne za sprawą aktorek, piosenkarek i znajomych, które stosowały tę metodę. Jeśli chcemy same poddać się takiemu zabiegowi, należy najpierw wybrać odpowiedni salon, który oferuje tego typu usługi, ma dobre recenzje i doświadczonych specjalistów.

Następnie powinnyśmy się zastanowić, jakie włosy wybrać: tape on czy clip in. Są to metody przedłużania i zagęszczania włosów, które różnią się tym, iż pierwsza metoda stosowana jest na dłuższy czas, a druga metoda jest rozwiązaniem jednorazowym. Należałoby zastanowić się, którą metodę przedłużania włosów wybrać i czy chcemy mieć włosy przedłużone na dłużej, czy tylko na jeden dzień lub na wielkie wyjście, typu impreza lub wielkie wydarzenie.

W obu przypadkach przedłużania możemy wybrać syntetyczne lub naturalne włosy, możemy je wybrać same i założyć je w domu albo oddać się w ręce doświadczonych specjalistek w salonie fryzjerskim. Kiedy zdecydujemy się na włosy naturalne, które dają zdrowszy efekt, zbliżony do naszych prawdziwych włosów, warto zainteresować się włosami, które prezentują najwyższą jakość na rynku doczepianych włosów. Są to włosy słowiańskie tape on, które nie plączą się, zachowują swoją strukturę i nie puszą się. Wybór takich włosów gwarantuje nam lśniące, zdrowe pasma pełne lekkości, które nie zmieniają się po myciu, więc są tymi najbardziej polecanymi.

Pielęgnacja takich włosów nie jest kłopotliwa, a czas ich noszenia wynosi od sześciu miesięcy do trzech lat. Wskazane jest aby pamiętać, żeby wybierać włosy długością dobrane do naszych własnych, jeśli chcemy je zagęścić, i dowiedzieć się wszystkiego o ich właściwej pielęgnacji. Z kolei, do przedłużania włosów ich długość jest zależna od naszych preferencji, to znaczy od tego, jakiej długości włosy chcemy mieć. Koszty takich włosów nie są specjalne wygórowane, więc obecnie każda kobieta może pozwolić sobie na zabieg przedłużania oraz zagęszczania włosów dowolną metodą, zależnie od swoich preferencji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here