Zalety peruk naturalnych

0
1252

Problemy hormonalne, choroby dermatologiczne, przewlekły stres czy leczenie mogą odbić się na kondycji włosów. Dla wielu osób jedynym sposobem na funkcjonowanie w społeczeństwie bez noszenia krępujących stygmatów swoich problemów zdrowotnych jest ukrywanie łysiny pod peruką. Szansę na komfortowe życie dają wysokiej klasy peruki wykonane z naturalnych włosów. Czy warto zainwestować w tego typu produkt?

Naturalny wygląd nie ma ceny

Producenci peruk naturalnych oferują wyroby z różnego rodzaju włosów pozyskiwanych od ludzi. Na rynku dostępne są modele tkane z włosów pochodzenia chińskiego, indyjskiego, europejskiego oraz słowiańskiego. W Polsce najbardziej cenione są peruki ze słowiańskich włosów. Nie muszą one być poddawane procesowi dekoloryzacji, która osłabiałaby ich strukturę. W efekcie peruki te charakteryzują się delikatnością, miękkością oraz wysoką trwałością i odpornością na uszkodzenia. Efekt naturalności potęgują nowoczesne metody produkcji. Osadzone na podstawie z tiulu lub mikroskóry włosy doskonale zlewają się z głową do tego stopnia, że odróżnienie wyrastających z głowy włosów od peruki często jest niemożliwe.

Trwałość na miarę codziennych wyzwań

Ludzi włos znajdujący się w naturalnych perukach posiada łuski, czyli pancerzyk ochronny zabezpieczający łodygę włosa przed uszkodzeniami. Dzięki niemu, osoby noszące perukę mogą dowolnie zmieniać swoje uczesanie, poddając włosy stylizacji. Gorące powietrze suszarki, prostownica czy lokówka nie zniszczą pasm i nadadzą im pożądanego wyglądu. Naturalne peruki można również dowolnie podcinać.

peruka

Codzienna pielęgnacja

Wbrew pozorom peruki naturalne nie przysparzają wielu kłopotów. Podstawą codziennej pielęgnacji fryzur jest mycie pasm nawilżającymi szamponami i kosmetykami zamykającymi łuskę włosa. Ważne jest, aby nieużywaną perukę przechowywać w pudełku czy woreczku zabezpieczającym ją przed kurzem. Możesz mieć pewność, że zadbane włosy nie będą się plątać, puszyć ani mechacić.

Peruki Kraków Sklep

Szlak 24

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here