Co warto wiedzieć o depilacji i jak się do niej przygotować? Odpowiedź znajdują się w poniższym artykule.

Wiele z nas cierpi z powodu mocnego owłosienia, które jest nie tylko nieestetyczne ale i uciążliwe. Dlatego też wiele klinik estetycznych oraz gabinetów kosmetologicznych wychodząc klientom naprzeciw oferuje swoim klientom skuteczne pozbycie się owłosienia już za sprawą kilku szybkich i bezbolesnych zabiegów.

1. Trwałe usuwanie owłosienia
Problem mocnego owłosienia doskwiera znacznej grupie osób. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na zabieg jakim jest depilacja laserowa. Depilacja laserowa to szybki i prosty sposób na uzyskanie zadbanej i gładkiej skóry całego ciała i twarzy. Kobiety kochają go za szybkość wykonania, efekt, długotrwałość i atrakcyjną cenę. Dodatkowo, nowoczesne sprzęty oraz sprawdzone lasy sprawiają, iż jest on praktycznie bezbolesny. Zachęcamy do skorzystania z usługi depilacji laserowej w klinice https://proskinclinic.pl/ , która specjalizuje się w usuwaniu zbędnego owłosienia tą metodą.

2. Jak wygląda zabieg?
Depilacja laserowa to zabieg usuwania owłosienia z różnych miejsc naszego ciała za pomocą specjalnej lampy. Zabieg ten można wykonać na twarzy, pod pachami, na plecach, na nogach, udach, łydkach oraz w miejscach intymnych. Trwała depilacja polega na usunięciu wszystkich włosków. By przyniósł wymarzony efekt gładkiej i pozbawionej włosków skóry należy wziąć kilka serii zabiegów o określonych odstępach czasowych. Efekt depilacji uzależniony jest od owłosienia, które posiada klient. Wbrew pozorom im mocniejszy, dłuższy i ciemniejszy włos tym lepszy efekt uzyskamy zabiegiem. Powszechnie przyjęło się, iż należy wziąć od 3 do 6 zabiegów, by uzyskać efekt gładkiej skóry.

3. Koszty zabiegu
Trwałe usuwanie owłosienia to zabieg, którego koszt waha się od 200 do nawet 2000 zł. Wszystko zależy od lasera, którym jest on wykonywany, gabinetu, specjalisty oraz ilości zabiegów, które będą potrzebne na całkowite poradzenie sobie z tym problemem. Trwała depilacja dla osiągnięcia lepszych efektów wymaga również trochę wiedzy i przygotowania. Na zabieg trzeba przyjść ogolonym maszynką (w tym samym dniu). Nie należy również na kilka tygodni wcześniej przyjmować mocnych tabletek ani pić ziół takich jak: nagietek czy dziurawiec.Wszelkie smarowanie skóry preparatami w dniu zabiegu jest również niedozwolone.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here