Każda kobieta lubi robić sobie różne zabiegi kosmetyczne, które realnie przekładają się na lepszy wygląd jej cery oraz ciała. Jednym z takich zabiegów jest peeling, który często wykonujemy samodzielnie w domu. Czy wiesz na czym polega profesjonalny peeling wodorowy? Sprawdź!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/peeling-wodorowy-znakomity-sposob-na-oczyszczenie-cery/

Oczyszczanie wodorowe

To zabieg, który jest jednym z najnowszych w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. To bardzo skuteczny zabieg, którego efekty stanowią ochronę przeciw starzeniu się skóry. Oczyszczanie wodorowe to zabieg, które realizuje się przy zastosowaniu profesjonalnych urządzeń do wprowadzania w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru. Te cząsteczki aktywnie oczyszczają komórki skóry oraz neutralizują wolne rodniki na jej powierzchni.

To bardzo skuteczna terapia przeciwstarzeniowa. Wodór wprowadza się do skóry przy użyciu techniki strugi wody, pod zwiększonym ciśnieniem. Wówczas niewielkie rozmiary wodoru oraz mała masa cząsteczek umożliwia dotarcie do głębokich warstw skóry, w towarzystwie procesu elektroportacji.

Impulsy elektryczne tworzą w skórze mikrokanały, które są drogą dotarcia substancji aktywnych do skóry. Kompleksowy zabieg składa się z peelingu wodorowego, oczyszczania wodnego, aplikacji substancji aktywnych, stosowania ultradźwięków, fal radiowych i głowicy ciepło-zimno.

Odmładzanie twarzy

Peeling wodorowy, który jest częścią zabiegu oczyszczania wodorowego dodaje twarzy blasku dzięki wyeliminowaniu wolnych rodników, oczyszczenia skóry, odżywienia jej oraz poprawę jej napięcia. Stosują go kobiety, które mają zmęczoną skórę, pozbawioną blasku, odwodnioną skórę, suchą skórę oraz normalną, mieszaną i tłustą, a także te, które potrzebują dogłębnego oczyszczenia skóry.

Po zastosowaniu zabiegu możemy zaobserwować wyraźne oczyszczenie dogłębne skóry, odświeżenie i wyrównanie jej kolorytu, a także poprawę elastyczności skóry, przywrócenie jej blasku i młodzieńczego wyglądu wraz z rewitalizacją i głębokim nawilżeniem.

Każda kobieta, która szuka sposobu na poprawę swojego wyglądu, a zwłaszcza skóry powinna zainwestować w taki zabieg. Nie jest on inwazyjny i jest całkowicie bezpieczny.

Przeczytaj też: http://www.estellefashion.pl/rajstopy-jako-udany-dodatek-do-stylizacji/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here